Avārijas elektromobiļa lādētājs ir daudzpusīgs pārnēsājams EVSE, kas paredzēts uzticamai rezerves uzlādei neparedzētās situācijās. Atbalstot 220V/380V ieeju ar regulējamu 16A/32A izeju, avārijas elektriskās automašīnas lādētājs nodrošina elastīgas jaudas iespējas no 3,5kW līdz 11kW, lai atbilstu dažādām transportlīdzekļa un tīkla prasībām. Savietojams ar GB/T un Type 2 standartiem, aprīkots ar izturīgiem TPE/TPU kabeļiem un IP55 ūdensnecaurlaidīgu aizsardzību, tas nodrošina drošu un stabilu uzlādi skarbos apstākļos, padarot to par ideālu avārijas risinājumu lietošanai mājās, ceļojumos un ceļmalās.
Funkcijas

- Vienkārša uzstādīšana: izstrādāts kā pārnēsājams uzlādes risinājums, kam nav nepieciešama fiksēta instalēšana un kas nodrošina īstu plug{0}}and-play lietošanu.
- Saderība ar diviem spriegumiem: apvieno plašu sprieguma savietojamību gan ar 220 V, gan 380 V, nodrošinot "vienu lādētāju visur" un ievērojami paplašinot lietošanas scenārijus (mājas, biroja, rūpnīcas, pagaidu āra uzlādes punkti utt.).
- Spēcīga saderība: uzlabo reģionālo savietojamību, izmantojot GB/T un 2. tipa savienotājus, atbalstot transportlīdzekļa uzlādi visos tirgos.
- IP55 novērtējums, ūdensnecaurlaidīgs un putekļu necaurlaidīgs dizains: avārijas elektriskās automašīnas lādētājs ir pārbaudīts stingri kontrolētos laboratorijas apstākļos, lai tas būtu izturīgs pret putekļiem, ūdens šļakatām un āra iedarbību.
- Darba temperatūra: Uzticami darbojas plašā temperatūras diapazonā no ﹣20 grādiem līdz ﹢50 grādiem.
- Tipisks pielietojums: paredzēts ārkārtas un pagaidu uzlādes scenārijiem, tostarp ārkārtas situācijām uz ceļiem, āra autostāvvietām, ceļojumiem, darba vietām, rūpnīcām.




Parametrs
| Specifikācija | |
| Modelis | EMS2-35-D |
| Elektriskās īpašības | |
| Izejas spriegums | 220V/380V |
| Izejas strāva | 16A/32A |
| Izejas jauda | 3,5kW/7kW/11kW |
| Darba biežums | 50/60 Hz |
| Struktūras projektēšana | |
| Kabeļa izmērs | 3x2.5+1x0,5mm²/3x6+1x0,5mm²/5x2.5+1x0,5 mm² |
| Korpusa krāsa | Pēc izvēles |
| Jakas materiāls | TPE/TPU |
| Vides | |
| Darba temperatūra | ﹣20 grādi -﹢50 grādi |
| Drošības aizsardzība | |
| Sertifikācija | CE, RoHS |
| Savienotāju standarts | GB/T, 2. tips |
| Ūdensizturīga klase | IP55 |
FAQ
Populāri tagi: OCPP pārnēsājamo elektrisko automašīnu lādētāju, Ķīna OCPP portatīvo elektrisko automašīnu lādētāju ražotāji, piegādātāji, rūpnīca







