Šim pārnēsājamam elektriskā transportlīdzekļa lādētājam ir sabalansēta 3,5 kW jauda ar 16 A nominālo strāvu un 220 V maiņstrāvas spriegumu, nodrošinot stabilu lēnu uzlādes procesu, kas palīdz uzturēt akumulatora ilgmūžību. Pārnēsājamā elektriskā transportlīdzekļa lādētājs ir konstruēts ar plānu 110 x 240 x 58 mm korpusu, izturīgu TPE/TPU apvalku kabeli (3 x 2.5+1x0,5 mm²) un integrētu 2,4 -collu krāsu displeju reāllaika{13}}datu izsekošanai. Tā ir izstrādāta patiesai pārnēsājamībai, un tajā tiek izmantota plug-and-play sistēma, kurai nav nepieciešams zemējums, tāpēc tas ir saderīgs ar aptuveni 99% transportlīdzekļu, kas izmanto ES vai GB standartus.
Funkcijas

- Ātra un elastīga uzlāde: tā kompaktais un pārnēsājamais dizains padara to ideāli piemērotu lietošanai mājās un -uzlādes-vajadzībām ceļā.
- Universāls 5 metru kabeļa garums: aprīkots ar praktisku 5 m atklātu kabeli, kas nodrošina pietiekamu sasniedzamību lielākajai daļai stāvvietu izvietojuma bez pārmērīgas apjoma.
- Atlasāma uzlādes strāva: ļauj manuāli pielāgot strāvu, lai tā atbilstu dažādiem strāvas tīkliem. Augsta strāva nodrošina ātrāku uzlādi, savukārt zema strāva aizsargā vecākas vai vājākas elektriskās infrastruktūras no pārslodzes.
- Izturīga kompresijas izturīga konstrukcija: izgatavota no izturīgiem PC un ABS materiāliem, kas nodrošina izcilu izturību pret triecieniem, kritieniem un ārēju spiedienu. Pārnēsājamais elektriskā transportlīdzekļa lādētājs ir veiksmīgi pārbaudīts zem 1,5 tonnu smagas rites slodzes, lai uzlabotu izturību un ilgu kalpošanas laiku.
- IP55 Ūdensnecaurlaidīga aizsardzība: Novērtējums IP55 aizsardzībai pret putekļiem un ūdeni, nodrošinot stabilu darbību lietū, sniegā, miglā un citos āra apstākļos.
- Plaša transportlīdzekļa saderība: pilnībā saderīgs ar lielāko daļu EV un PHEV modeļu ES tirgū, kas atbalsta 2. tipa uzlādes standartus.
- 2,4 collu krāsu displeja ekrāns: integrētais LED ekrāns precīzi parāda uzlādes statusu, spriegumu, strāvu, jaudu un laiku, nodrošinot skaidru un intuitīvu darbību.
- Izvēles viedā savienojamība: atbalsta papildu Bluetooth vai WiFi savienojumu, lai uzlabotu uzraudzību un kontroli, uzlabotu lietotāja ērtības un uzlādes pārvaldību.
- Drošības garantija: Aprīkots ar vairākām iebūvētām-aizsardzībām, tostarp zemspriegums-, augsts{2}}spriegums, pārstrāva-, īssavienojums-, pārslodze, pārmērīga-uzlāde, zibens un noplūdes aizsardzība, nodrošinot drošu un uzticamu uzlādi jebkuros apstākļos.




Parametrs
| Specifikācija | |
| Modelis | EMS2-35-A |
| Elektriskās īpašības | |
| Izejas spriegums | AC 220V |
| Izejas strāva | 16A |
| Izejas jauda | 3,5 kW |
| Darba biežums | 50/60 Hz |
| Struktūras projektēšana | |
| Displeja ekrāns | 2,4 collas |
| Kabeļa izmērs | 3x2.5+1x0,5 mm² |
| Izmērs | 110x240x58mm |
| Korpusa krāsa | Pēc izvēles |
| Jakas materiāls | TPE/TPU |
| Vides | |
| Darba temperatūra | ﹣20 grādi -﹢50 grādi |
| Drošības aizsardzība | |
| Sertifikācija | CE, RoHS |
| Savienotāju standarts | 2. tips, GB/T |
| Ūdensizturīga klase | IP55 |
Lādētāja kabelis

Iepakojuma veids

Piegādes veids

Populāri tagi: Tips 2 16Pārnēsājams elektriskā transportlīdzekļa lādētājs, Ķīna Tips 2 16Pārnēsājama elektriskā transportlīdzekļa lādētāja ražotāji, piegādātāji, rūpnīca







