Mājas sienas kastes lādētājs ir kompakts un inteliģents pie sienas{0}}montējams uzlādes risinājums, kas īpaši izstrādāts lietošanai mājās. Mājas sienas kastes lādētājs, kas izstrādāts tā, lai nodrošinātu stabilu, efektīvu maiņstrāvas uzlādi, nodrošina drošu un ērtu veidu, kā mājās darbināt elektriskos transportlīdzekļus. Ar universālo saderību, viedo lietotņu vadību un skaidru statusa displeju šis mājas sienas kastes lādētājs ļauj māju īpašniekiem viegli un droši pārvaldīt ikdienas uzlādi. Tā izturīgais korpuss ar IP55{5}}novērtējumu un uzlabotā temperatūras aizsardzība nodrošina uzticamu darbību garāžās vai āra mājās, padarot to par ideālu ilgtermiņa uzlādes risinājumu mūsdienu mājsaimniecībām.
Funkcijas

- Universāla saderība: Savietojams ar plašu elektrisko transportlīdzekļu standartu klāstu, ieskaitot ES standartu un GB standartu.
- Drošs un izturīgs: tajā ir uzlaboti pārslodzes un karstuma aizsardzības mehānismi, kā arī IP55 izturības novērtējums, padarot mājas sienas kastes lādētāju par drošu un uzticamu izvēli jūsu elektriskajam transportlīdzeklim.
- Viedā lietotņu vadība: izmantojiet pievienoto lietotni, lai kontrolētu un pārraudzītu lādētāju, nodrošinot netraucētu un lietotājam{0}}draudzīgu uzlādes pieredzi.
- Videi{0}}draudzīgs: darbojas, izmantojot otrreiz pārstrādājamus materiālus, ievērojot videi draudzīgu praksi un sniedzot ieguldījumu zaļākas nākotnes veidošanā.
- Dinamiskais statusa displejs: nodrošina skaidru,{0}}reāllaika darbības statusa un uzlādes informācijas redzamību intuitīvai uzraudzībai.
- Automātiskā aizsardzība pret pārkaršanu: nosaka neparastus karstuma apstākļus un automātiski atslēdz strāvu, kad notiek pārkaršana, nodrošinot drošu un uzticamu uzlādes darbību.
.




Specifikācija
| Specifikācija | |
| Modelis | EMS3-110-B |
| Elektriskās īpašības | |
| Izejas spriegums | AC 380V |
| Izejas strāva | 32A |
| Izejas jauda | 11 kW |
| Darba biežums | 50/60 Hz |
| Struktūras dizains | |
| Displeja ekrāns | 4,3 collas |
| Kabeļa izmērs | 5x6+1x0,5 mm² |
| Izmērs | 210x400x100mm |
| Korpusa krāsa | Pēc izvēles |
| Jakas materiāls | TPE/TPU |
| Vides | |
| Darba temperatūra | ﹣20 grādi -﹢50 grādi |
| Drošības aizsardzība | |
| Sertifikācija | CE, RoHS |
| Savienotāju standarts | 2. veids, GB/T |
| Ūdensizturīga klase | IP55 |
FAQ
Populāri tagi: 3 fāzes 32A mājas siena







